حامیان


تبليغات

فراب

واکيوم پارس

 

لوله سازي رزاقي

 

 

مشهد صدرا شرق

مجتمع صنعتي طلايه

 

 

تکاب اتصال دماوند

 

وينوپلاستيک

عمران سازان مهاب

توليدي صنعتي توانگر

 

ميراب اتصال

گروه صنعتي آب حيات

 

 

صنايع پلاستيک کامور

 

پلي رود اتصال

 

 


نمايشگاه همراه

درباره نمايشگاه

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. 
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند يازدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 4 الي 7 مهرماه 1394 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1394/02/22
ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با رویکرد افزایش رضایت مشارکت کنندگان و به جهت ارائه سبد کاملی از خدمات مورد نیاز در نمایشگاه از این دوره ارائه خدمات زیر را به متقاضیان ارائه خواهد نمود.
کتاب نمایشگاه
ویژه نامه نمایشگاه
نرم افزار موبایل
خدمات فیلم و عکس
تبلیغات محیطی
غرفه سازی
ادامه . . .
1394/01/22
مشارکت کنندگان محترم؛ احتراما، به استحضار می رساند که ثبت نام یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران از تاریخ 25 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می گردد.
لطفا جهت ثبت نام اولیه از تاریخ مذکور به بخش ثبت نام مراجعه فرمایید.
ادامه . . .
حامیان
Sponsors

تلفن : (+98-21) 42917000 ( 30 خط)
فکس : (+98-21) 42917000
ایمیل : info@watex.ir
آدرس : تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاك 15 واحد2
Copyright © 2014 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved