عضویت در کانال تلگرام نمایشگاه آب
Pic Pic
تبليغات

 

شرکت توليدي صنعتي فراسان

 

 

تکاب اتصال دماوند

 

توازن فراب

 

 

پمپيران

 

 

سالم آب

 

آب بان صنعتگران

 

شرکت طرح هاي آب و انرژي فراب

 

 

 

 

نشاگستر پرديس

 

 

 

 

پمپ ابارا

 

 

رهروان سپهر انديشه

 

 

 

 

 

واکيوم پارس

 

 

 

 

پادياب تجهيز

 

 

 

تست صنعت

 

 

نورد و لوله صفا

 

کمپرسورهاي نوين هوا و گاز اوين

 


پوستر نمايشگاه

حاميان رسانه اي


درباره نمايشگاه

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. 
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند سيزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 24 الي 27 مهر 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1396/08/20
مشارکت کنندگان محترم سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
با سلام
احتراماً به استحضار میرساندکه صورتحساب نهایی و چکهای تضامین ارزی-ریالی آماده تحویل به مشارکت کنندگان عزیز می باشد لذا خواهشمند است از تاریخ 1396/08/22 الی 1396/08/30 از ساعت 9 الی 13 ، نماینده خود را به همراه مدارک ذیل ( معرفی نامه،رسید چک تضمینی و مهر شرکت) به آدرس: تهران-شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان بوستان، پلاک 6، واحد 1 - امور مالی -شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا مراجعه نموده و نسبت به دریافت چک تضمین و صورتحساب خود اقدام نمایید. بدیهی است در صورت عدم مراجعه جهت دریافت چک تضمین طی زمانبندی اعلام شده، ستاد برگزاری هیچگونه تعهدی نداشته و چکهای تضامین ابطال خواهد شد.

ادامه . . .
1396/07/19
📣📣 تحویل کارت سینه و کارت پارکینگ: از روز جمعه توزیع کارت ها در ستاد برگزاری سالن 37 آغاز می گردد.

❗️در صورت نیاز به کارت بیشتر در صورت صلاحدید ستاد و به تعداد محدود کارت خام در اختیار غرفه داران قرار خواهد گرفت.
شرکت ها می بایست پس از الصاق عکس غرفه داران روی عکس و درج نام و نام خانوادگی با مراجعه به حراست نسبت به مهر نمودن کارت اقدام نمایند.
ادامه . . .
1396/07/19
❗️اطلاعیه مهم تحویل غرفه: به اطلاع می رساند تحویل سالن های سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران جهت غرفه سازی از ساعت 9 صبح پنج شنبه 20 مهر ماه امکان پذیر می باشد.

‼️تحویل غرفه به شرکت هایی که حائز کالای لیفتراکی و سنگین می باشند، قبل از موکت کردن سالن ها ( پنج شنبه و جمعه امکان پذیر است.

⁉️تحویل غرفه های پیش ساخته، متعاقباً در این مکان اعلام می گردد.
ادامه . . .
1396/06/29
به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان می ر ساند با توجه به جابجایی محل ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت آب و برق، خواهشمند است نسبت به مراجعه حضوری از 29 شهریور لغایت 2 مهر ماه 96 خودداری فرمایید و از تاریخ مذکور به آدرس بلوار دادمان، خیابان بوستان، پلاک 6 مراجعه نمایید.
شایان ذکر است شماره تلفن های قبلی هیچگونه تغییری نکرده است و امکان ارتباط تلفنی به قوت خود باقی است.
ادامه . . .
1396/05/18
احتراما، به استحضار می رساند مشارکت کنندگان جهت پرداخت هزینه ارزی و تحویل چک تضمین ارزی-ریالی فقط می توانند از ساعت 9 صبح الی 14 به ستاد مراجعه نمایند.
شایان ذکر است به هیچ وجه خارج از بازه زمانی اعلام شده یورو و چک تحویل گرفته نمی شود.
ضمنا با توجه به اینکه نمایشگاه بین المللی نسبت به دریافت یوروی کهنه، مخدوش، پاره و ... ممانعت به عمل می آورد، ستاد نسبت به دریافت اسکناس با این مشخصات معذور می باشد.
مشارکت کنندگان می بایست حتی المقدور نسبت به پرداخت هزینه غرفه به صورت 500 یوروی اقدام نمایند.


ادامه . . .
1396/05/14

📌📌قابل توجه مشارکت کنندگان محترم

ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) به اطلاع می رساند ستاد در روز شنبه 14 مرداد ماه تعطیل می باشد.

لطفا جهت ارسال کاتالوگ و سایر پیگیری ها در روزهای دیگر اقدام فرمایید.

با تشکر
ادامه . . .
1396/04/26
به اطلاع کلیه شرکتهای محترم که از طریق سایت ثبت نام اولیه نموده اند می رساند ستاد برگزاری از تاریخ 7/5/96 نسبت به تایید شرکتهای متقاضی اقدام خواهد نمود بدیهی است پس از تایید توسط ستاد این امکان برای شرکتها فراهم می گردد تا براساس فرمت مندرج در سایت جهت تکمیل مراحل دسترسی داشته باشند
شایان ذکر می باشد متراژهای بالای 60متر مربع از طریق دعوت حضوری در سالن های مربوطه جانمایی خواهند شد.

ادامه . . .
1396/03/01
اطلاعیه ثبت نام
متقاضیان محترم جهت حضور در نمایشگاه از تاریخ 96/3/10 از طریق مراجعه به سایت امکان ثبت نام خواهند داشت.
شایان ذکر می باشد شرکتهای متقاضی با متراژ زیر 60 مترمربع بر اساس اولویت ثبت نام و واریز هزینه غرفه ، توسط ستاد برگزاری و براساس گروه کالایی در سالن مربوطه جانمایی خواهند شد و شرکتهای متقاضی با متراژ بالای 60 مترمربع از طریق جلسه حضوری و با نماینده تام الاختیار متقاضی که زمان آن از طریق ستاد اعلام خواهد شد جانمایی می گردند.

ادامه . . .
تلفن : (+98-21) 42917000 ( 30 خط)
فکس : (+98-21) 42917100
ایمیل : info@watex.ir
آدرس :تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان بوستان، پلاك 6، واحد 1
Copyright © 2018 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved