تبليغات

 

شرکت توليدي صنعتي فراسان

 

 

تکاب اتصال دماوند

 

توازن فراب

 

 

پمپيران

 

 

سالم آب

 

آب بان صنعتگران

 

شرکت طرح هاي آب و انرژي فراب

 

 

 

 

نشاگستر پرديس

 

 

 

 

پمپ ابارا

 

 

رهروان سپهر انديشه

 

 

 

 

 

واکيوم پارس

 

 

 

 

پادياب تجهيز

 

 

 

تست صنعت

 

 

نورد و لوله صفا

 

کمپرسورهاي نوين هوا و گاز اوين

 


حاميان رسانه اي


درباره نمايشگاه

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. 
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند سيزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 24 الي 27 مهر 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1395/07/14
مشارکت کنندگان محترم سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
با سلام
احتراماً به استحضار میرساند که آغاز ثبت نام سیزدهمین نمایشگاه از تاریخ 95/03/10 می باشد. مشارکت کنندگان محترم می بایست ضمن مراجعه به بخش ثبت نام مشارکت کنندگان در وب سایت نمایشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
شایان ذکر است جانمایی شرکت ها همچون سال های گذشته برای غرفه های زیر 60 متر با توجه به اولویت زمان تسویه هزینه غرفه و همچنین گروه کالایی و برای غرفه های بالای 60 متر به صورت حضوری و با توجه به اولویت زمان درخواست غرفه می باشد.
ادامه . . .
تلفن : (+98-21) 42917000 ( 30 خط)
فکس : (+98-21) 42917100
ایمیل : info@watex.ir
آدرس : تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاك 15 واحد2
Copyright © 2016 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved