تبليغات

 

شرکت توليدي صنعتي فراسان

 

 

تکاب اتصال دماوند

 

توازن فراب

 

 

پمپيران

 

 

سالم آب

 

آب بان صنعتگران

 

شرکت طرح هاي آب و انرژي فراب

 

 

 

 

نشاگستر پرديس

 

 

 

 

پمپ ابارا

 

 

رهروان سپهر انديشه

 

 

 

 

 

واکيوم پارس

 

 

 

 

پادياب تجهيز

 

 

 

تست صنعت

 

 

نورد و لوله صفا

 

کمپرسورهاي نوين هوا و گاز اوين

 


خدمات جانبي


حاميان رسانه اي


درباره نمايشگاه

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. 
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند سيزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 7 الي 10 مرداد 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

اخبار و اطلاعیه ها
1395/07/14
مشارکت کنندگان محترم دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
با سلام
احتراماً به استحضار میرساندکه صورتحساب نهایی و چکهای تضامین ارزی-ریالی آماده تحویل به مشارکت کنندگان عزیز می باشد لذا خواهشمند است از تاریخ 1395/07/24 الی 1395/08/1 از ساعت 9 الی11، نماینده خود را به همراه مدارک ذیل ( معرفی نامه،رسید چک تضمینی و مهر شرکت) به آدرس: تهران-شهرک غرب بلوار دادمان خیابان فخار مقدم نبش گلبرگ سوم شرقی پلاک 15 واحد 2 - امور مالی -شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا مراجعه نموده و نسبت به دریافت چک تضمین و صورتحساب خود اقدام نمایید. بدیهی است در صورت عدم مراجعه جهت دریافت چک تضمین طی زمانبندی اعلام شده، ستاد برگزاری هیچگونه تعهدی نداشته و چکهای تضامین ابطال خواهد شد.
ادامه . . .
1395/06/29
به اطلاع مشارکت کنندگان محترمی که کالای سنگین و لیفتراکی دارند می رساند فقط تا پایان روز جمعه مورخ 95/7/2زمان دارند کالای خود را وارد سالن نمایند.
شایان ذکر می باشد پس از پایان روز جمعه ستاد هیچگونه مسئولیتی ندارد.
ادامه . . .
1395/06/29
مشارکت کنندگان گرامی:
جهت دریافت کارت سینه و کارت پارکینگ از روز پنج شنیه 95/7/1 به سالن 37 نمایشگاه بین المللی مراجعه فرمایید.
ادامه . . .
1395/06/15
احتراما، به استحضار می رساند صدور مجوز غرفه سازی جهت دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران از تاریخ 23 الی 29 شهریور ماه از ساعت 9 الی 15 می باشد.
مشارکت کنندگان محترمی که متقاضی غرفه بدون تجهیزات(زمین خام) و فضای باز می باشند، می بایست در تاریخ اعلام شده به آدرس ستاد برگزاری واقع در نمایشگاه بین المللی - سالن 37 مراجعه فرمایند.
شایان ذکر است با توجه به تقارن زمان غرفه سازی با تعطیلات رسمی، مجوز غرفه سازی به هیچ وجه در خارج از بازه زمانی اعلام شده صادر نمی گردد.
ادامه . . .
1395/06/15
احتراما، به استحضار می رساند مشارکت کنندگان جهت پرداخت هزینه ارزی و تحویل چک تضمین ارزی-ریالی فقط می توانند از ساعت 9 صبح الی 14 به ستاد مراجعه نمایند.
شایان ذکر است به هیچ وجه خارج از بازه زمانی اعلام شده یورو و چک تحویل گرفته نمی شود.
ادامه . . .
1395/05/26
مشارکت کنندگان محترم،
احتراما، به استحضار می رساند کارت دعوت ویژه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران آماده فروش به مشارکت کنندگان می باشد.
آن دسته از شرکت هایی که تمایل به خرید کارت دعوت اختصاصی نمایشگاه دارند، می بایست جهت هر عدد کارت دعوت با مهر ورود رایگان 4000 تومان و جهت هر عدد کارت دعوت بدون مهر 2000 تومان پرداخت نمایند.
ادامه . . .
1395/05/23
اطلاعیه مهم:

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند ستاد برگزاری نمایشگاه براساس الویت ثبت نام شرکتهایی که از طریق سایت www.watex.ir ثبت نام اولیه نموده اند نسبت به جانمایی کلیه شرکت ها اقدام نموده است.
ادامه . . .
1395/05/11
مشارکت کنندگان محترم، به اطلاع می رساند با توجه به اینکه نمایشگاه بین المللی نسبت به دریافت یوروی کهنه، مخدوش، پاره و ... و همچنین خرد، ستاد نسبت به دریافت اسکناس با این مشخصات معذور می باشد.

شایان ذکر است مشارکت کنندگان می بایست حتی المقدور نسبت به پرداخت هزینه غرفه به صورت 500 یوروی اقدام نمایند.
ادامه . . .
1395/02/13
شروع پیش ثبت نام دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
ادامه . . .
1394/09/03
به اطلاع شرکت های محترم می رساند چنانچه علاقه مند به انتخاب مواردی همانند اسپانسری و تبلیغات در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران می باشند، می توانند درخواست خود را طی نامه رسمی به ایمیل sales@watex.ir ارسال نمایند.
ادامه . . .
تلفن : (+98-21) 42917000 ( 30 خط)
فکس : (+98-21) 42917100
ایمیل : info@watex.ir
آدرس : تهران، شهرك غرب، بلوار شهيد دادمان (پونك باختري)، خیابان شهید فخار مقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاك 15 واحد2
Copyright © 2016 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved